Традиційний тайський масаж
Інші види масажу
Традиційний тайський масаж

Фундамент традиційного тайського масажу будується на теорії про наявність у тілі невидимих енергетичних ліній, на яких розташовані важливі акупунктурні точки, що відповідають за роботу внутрішніх органів і систем організму. В основі тайської оздоровчої системи лежить уявлення про певний рід універсальної енергії, представленої в двох протилежних сутностях, які доповнюють один одного - Інь і Ян. Як і у всій неосяжності Всесвіту, так і в різноманітних точках людського організму, Інь і Ян повинні знаходитися в рівновазі. Мета практики тайського масажу полягає у приведенні організму до гармонійного стану, через глибоке розслаблення та інтенсивний приплив життєвих сил.

Кваліфікований масажист, впливаючи на енергетичні точки і лінії, відновлює «прану» (згідно філософії йоги - життєву енергію) і сприяє оздоровленню. Тайський масаж об'єднує в єдине ціле техніки трьох терапій: лінійного масажу, глибинного масажу м'язово-сухожильних меридіанів і мануальної терапії з елементами йоги, за допомогою яких розкривається енергетична система людини. Ще одна назва тайського масажу - «йога-масаж». Саме через м'яке розтягування і масування енергетичних ліній за методом тайського йога-масажу, знімається напруга тіла, розкриваються енергетичні канали організму, що активізують кровообіг, сприяють розслабленню м'язів, підвищуючи їх еластичність, стимулюється обмін речовин в кровоносних і лімфатичних судинах, підвищується їх тонус, поліпшується рухливість суглобів, виводяться токсини і шлаки з організму, при цьому також скорочується ризик утворення тромбів і закупорки судин, підвищується і зміцнюється імунітет організму в цілому. Такого поняття як «курс тайського масажу» не існує. По можливості, його рекомендується робити щодня (або хоча б, через день) для підтримки балансу всіх органів і систем оранізму.

У Таїланді це свого роду щоденний моціон для продовження життя, підвищення тонусу, зняття напруги і збереження здоров'я на довгі роки!

 

Сеанс традиційного тайського масажу

Клієнт одягає легкий одяг з натуральної тканини. Масла і креми при традиційному тайському масажі не використовуються. Масаж проводиться на спеціальному маті, виготовленому з соку каучукового дерева. Під час сеансу, який триває 1 годину, потрібно бути максимально розслабленим, повністю довіритися масажисту. Масаж виконується технікою плавного розтягування м'язів, суглобів, хребта, сухожиль, натискання всією долонею і передпліччям на рефлекторні зони і лінії меридіанів. Все це сприяє зняттю стресу, нервової напруги, поліпшенню сну, роботи шлунково-кишкового тракту, сечостатевої системи, збагачення киснем органів і тканин, що благотворно позначається на роботі серця і мозку людини (профілактика інфарктів та інсультів).