ПРАВИЛА ЕТИКЕТУ

Візит в салон тайського масажу передбачає дотримання деяких правил етикету, які допомагають Вам повністю зануритися в світ тиші та спокою і заслуговують на Вашу увагу:

1. Рекомендуємо Вам завжди заздалегідь записуватися на сеанс, щоб бути абсолютно впевненим у можливості проведення обраного Вами виду тайського масажу в бажаний час.

2. Постарайтеся приходити заздалегідь та не спізнюватися. Бажано прийти за 15 хвилин до початку сеансу тайського масажу, щоб переодягнутися в спокійній обстановці, розслабитися і заспокоїтися, насолодившись чашкою ароматного чаю. Саме це допоможе Вам отримати воістину райську насолоду в період проведення самої процедури тайського масажу.

3. Висока якість пропонованих послуг тайського масажу і Ваше комфортний стан є головними цінностями для наших співробітників. Переконливо просимо, поважайте право наших гостей на відпочинок - відключайте мобільні телефони та інші електронні пристрої.

4. Обов'язково ознайомтеся з переліком можливих протипоказань до початку сеансу тайського масажу. Перелік протипоказань Ви завжди можете попросити у нашого адміністратора. Повідомте адміністратора про будь-які нездужання.

5. Якщо Ви затримуєтеся або вирішили перенести (відмовитися) від сеансу, просимо завчасно передзвонити в салон.

6. Салон тайського масажу "Лілаваді" надає Вам все необхідне для повної релаксації - спеціальний одяг, рушники та інші приналежності.

 

7. Адміністрація салону тайського масажу "Лілаваді" залишає за собою право відмовити в обслуговуванні без пояснення причин.