Традиційний тайський масаж
Інші види масажу
Фут масаж (традиційний тайський масаж ніг)

Одна з найприємніших і розслаблюючих процедур, що має при цьому чималий корисний ефект. На ногах і стопах знаходиться більше 60 акупунктурних точок - проекцій внутрішніх органів. Завдяки унікальній тайській методиці натискання і масування цих точок, знімається втома і набряклість ніг, нормалізується артеріальний тиск, проходять болі в попереку, м'язах і суглобах, менше турбує артрит і головні болі, зникає безсоння, проблеми з травленням, нездужання, викликані стресом, поліпшуються лімфо і кровообіг, робота внутрішніх органів організму.

Сеанс традиційного тайського масажу ніг

Майстер за допомогою пальців рук і спеціальної палички для фут масажу, зробленої з тикового дерева, м'яко і ефективно налагоджує роботу всього організму, впливаючи на біологічно активні точки стопи і гомілки - проекції органів і систем людського організму. Для цього виду масажу використовується зволожуючий, м'який, легкий, ніжної текстури масажний крем для ніг з запахом тайського квітки Мок. Крем повністю вбирається в шкіру, живлячи і зволожуючи її, не залишає відчуття липкості. Крем, збагачений натуральними зволожуючими інгредієнтами, зберігає тривалий час відчуття свіжості та має антибактеріальні властивості.

Починається масаж традиційно - з процедури миття ніг клієнта. В Таїланді це своєрідний ритуал, який несе в собі багато культурних значень. Таким чином, майстер показує свою повагу до клієнта. Потім, легкими і поверхневими рухами, він готує стопи до рефлекторного масажу. Майстер виконує розтягуючі рухи, впливаючи на зв'язковий апарат стопи, від подушечок пальців знижуючись до п'яти та піднімаючись вгору по гомілці майже до коліна, за допомогою глибоких надавлювань починає працювати з акупунктурними точками стопи і гомілки.

Закінчується масаж ніг знову легкими рухами долонь по всій поверхні стоп.

 

Зверніть увагу, що регулярний фут масаж:
  • Покращує роботу внутрішніх органів і систем організму;

  • Зміцнює імунітет;

  • Підсилює обмін речовин;

  • Стабілізує діяльність центральної нервової системи: поліпшується сон, усуваються наслідки стресів, стимулюється діяльність головного мозку і зміцнюється пам'ять;

  • Нормалізується артеріальний тиск, кровообіг і лімфоток тканин організму.