«Королівський» традиційний тайскький масаж (масаж в 4 руки)
Інші види масажу
«Королівський» традиційний тайскький масаж (масаж в 4 руки)

Якщо подвоїти ніжність рук і надзвичайну майстерність наших масажисток, то Ви отримуєте приголомшливі відчуття під назвою «Королівський» масаж (масаж в чотири руки). Це магічний ритуал чотирьох рук, завдяки якому Ваше тіло повністю занурюється в гармонію і глибоку релаксацію душевного спокою.

Йога-масаж, що виконується двома майстрами, має дивовижну властивість розслаблення і відновлення нервової системи. Синхронні плавні рухи терапевтів на різних частинах тіла заспокоюють нервову систему і розслабляють напружені м'язи. Такі рухи, наче не дають свідомості зосередитися і проконтролювати дії масажистів і відпускають контроль над собою, що і є розслабленням по суті. Адже саме постійний контроль над ситуацією, за положенням тіла, своїми діями і навіть думками приводять людину спочатку до нервового напруження, а потім до стресів і нервових зривів.

Більшість людей настільки звикають контролювати себе, що самостійно зняти контроль, розслабитися і звільнитися від нервового напруження вже не можуть. І найкращим способом виходу з таких станів є йога-масаж в чотири руки. За допомогою м'яких, плавних, синхронних рухів терапевтів виникає, а потім посилюється стан розслаблення тіла і свідомості.

Цьому сприяє і виникаюча довіра до майстрів, яку вони намагаються збільшити кожним рухом, а також уважним ставленням і турботою. Довіра між клієнтом і тайськими майстрами є дуже важливою частиною традиції і цьому в Таїланді надається велике значення. Адже ні найточніше виконання техніки, ні ефективні методики не зроблять свого впливу в повній мірі при відсутності довіри до майстра.

Йога-масаж дозволяє виконати за відносно невеликий час значну кількість впливів на тіло і організм в цілому. Ефекти процедури виконаної в чотири руки збільшуються в кілька разів.

Протягом сеансу традиційного тайського масажу два майстри встигають дуже ретельно і детально попрацювати з тілом, в той час як плавний ритм, одночасного масажу двох майстрів, вводить свідомість в стан все більш глибокого розслаблення.

Сеанс «Королівського» традиційного тайського масажу

Масаж виконується синхронно двома терапевтами і в певній послідовності. Майстри тайського масажу, намагаючись об'єднати свій вплив в єдиному ритмі, працюють з різними частинами тіла. Один майстер, починаючи від стоп, масажує ноги, в той час, як інший займається зонами спини, передпліччя, шиї і голови. Потім вони змінюють зони впливу, злагоджено працюючи з областю тазу та попереку, рук і спини.

Після цього, клієнта перевертають на спину і працюють одночасно зі стопами і ногами, руками і грудьми. Закінчується масаж в положенні сидячи, майстер розминає акупунктурні точки області шиї і спини, виконує різноманітні скручуючі рухи і приємною процедурою з головою під назвою «шампунь».

 

Відчуття

Йога-масаж в чотири руки приносить відчуття бадьорості, енергетичного підйому і готовності до активної діяльності. Поліпшуються концентрація уваги і пам'ять. Відчуття після даного виду масажу багатьма клієнтами порівнюються з декількома днями відпочинку і релаксу.

 
Ефект «Королівського» масажу:
  • Поліпшення периферичного і загального лімфо і кровообігу;

  • Стабілізація кров'яного тиску;

  • Релаксація центральної нервової системи;

  • Збільшення амплітуди рухів суглобів, еластичності зв'язкового апарату суглобів і м'язів;

  • Збалансування функцій внутрішніх органів;

  • Поліпшення пам'яті і швидкості мислення;

  • Збільшення стійкості організму до стресових ситуацій;

  • Відновлення і зміцнення імунної системи організму.