Слім масаж + фут масаж (поєднання масажу дял схуднення та масажу ніг)
Інші види масажу
Слім масаж + фут масаж (поєднання масажу дял схуднення та масажу ніг)

Даний вид масажу триває 1,5 години. Він поєднує в собі косметологічний вид масажу - масаж з унікальним тайським кремом для схуднення (близько 1 години) і масаж ніг (30 хвилин). Виконання слім масажів доведено в Таїланді до досконалості, як і всі інші види масажів. Під час масажу руки майстра виконують енергійні рухи, якими антицелюлітний, жиророзщеплювальний крем як би «вбивається» під шкіру. Цей вид масажу не можна назвати таким, що приносить задоволення під час його проведення. Сама процедура вимагає деякого терпіння з боку відвідувача. Для досягнення заповітної мети - зменшити обсяги свого тіла на кілька сантиметрів доведеться потерпіти і те, що майстри досить активно «поплескують» по ділянках тіла, схильним до целюліту і те, що активний компонент імбир, що входить до складу крему, буде зігрівати шкіру і деякий час буде відчуватися печіння.

Сеанс слім масажу в поєднанні з фут масажем

Починається сеанс з масажу стоп і ніг. Майстер за допомогою пальців рук і спеціальної палички для фут масажу, зробленої з тикового дерева, м'яко і ефективно налагоджує роботу всього організму, впливаючи на біологічно активні точки стопи і гомілки. Для цього виду масажу використовується зволожуючий, м'який, легкий, ніжної текстури масажний крем для ніг з запахом тайської квітки Мок. Крем повністю всмоктується в шкіру, живлячи і зволожуючи її, не залишає відчуття липкості. Крем збагачений натуральними зволожуючими інгредієнтами, зберігає тривалий час відчуття свіжості, має антибактеріальні властивості.  

Як відомо, на ногах знаходиться більше 60 акупунктурних точок - проекції внутрішніх органів. Завдяки унікальній тайській методиці натискання і масування цих точок, знімається втома і набряклість ніг, нормалізується артеріальний тиск, проходять болі в попереку, м'язах і суглобах, менше мучать артрит і головні болі, зникають безсоння, проблеми з травленням, нездужання, викликані стресом, поліпшуються лімфо і кровообіг, робота внутрішніх органів.

Масаж починається з положення клієнта лежачи на боці, потім – на животі і в кінці процедури клієнта перевертають на спину. Особлива увага приділяється проблемним зонам: талії, живота, стегон і сідничної області. Також, за бажанням клієнта, можна додати в процедуру ділянки тіла, що вимагають додаткової уваги.

Він відмінно тонізує м'язи, створюючи ліфтинговий ефект, а також збільшує судинну провідність (тобто покращує кровообіг), стимулюючи відтік венозної крові і рух лімфи. Крім вище перерахованого, слім масаж має детокс-ефект, підсилює обмінні процеси в організмі.

Задоволення Ви отримаєте після курсу масажу, коли доводеться міняти гардероб, бо наявні у вашому розпорядженні речі вже будуть «висіти» на вас. Крем, що застосовується під час масажу, сприяє виведенню токсинів, знищенню надлишкових жирових відкладень. Проходження курсу слім масажу в комплексі з фізичними навантаженнями і раціональним харчуванням забезпечать Вам гарантований позитивний результат.. Проходження курсу слім масажів в комплексі з фізичними навантаженнями і раціональним харчуванням забезпечать Вам гарантований позитивний результат.

Віддавши перевагу даному виду масажу, Ви одночасно отримуєте прекрасний косметичний ефект і оздоровлення всього організму в цілому!