Традиційний тайський масаж + пахоп (гарячі мішечки з тайських трав)
Інші види масажу
Традиційний тайський масаж + пахоп (гарячі мішечки з тайських трав)

Даний масаж виконується трав'яними мішечками (пахоп) і передбачає поєднання двох технік масажів: традиційного тайського масажу і масажу гарячими трав'яними мішечками.

Перед використанням мішечки з сухими тайськими лікувальними травами прогріваються на паровій бані, після чого майстер прикладає їх до акупунктурних точок на тілі. Дана процедура абсолютно безболісна і сприяє глибокому розслабленню. Вона має нейроседативну властивість,  також поліпшується сон, знімаються болі і напруга, організм очищається від токсинів і шлаків, усувається втома, підвищується імунітет, відновлюються механізми саморегуляції організму. Також даний вид масажу ми рекомендуємо для профілактики гострих респіраторних і простудних захворювань і в відновлювально-реабілітаційний період після захворювань органів дихання.

 

Склад трав’яних мішечків:

Рецепти сумішей для компресів протягом довгих століть зберігалися в храмах і передавалися тільки з вуст в уста цілителями і ченцями, адже вони мали настільки сильний ефект, що могли вилікувати навіть тяжко хворих, тому іноді їх вважали чаклунським зіллям. Насправді ніякої магії тут немає. Якщо мати необхідні знання про рослини, то можна приготувати таке ж цілюще асорті. Ось тільки доведеться знати, в яких лісах збирати ці цілющі трави, коріння, квіти і плоди, а деякі можна знайти і зібрати тільки в певну фазу місяця. Ці рецепти дійшли і до наших днів, і більш того, знайшли широке застосування. Нашим майстрам, фахівцям з Таїланду, відомі потрібні поєднання трав і вони з радістю допоможуть Вам позбавитися від будь-яких захворювань. Вдихаючи ароматні пари лікувальних трав, знімається стрес і таким чином Ви зможете просто розслабитися і відпочити від шаленого ритму сучасного життя в мегаполісі.

 

Сеанс масажу трав’яними мішечками

Сеанс даного масажу включає в себе кілька етапів: масаж усього тіла, як при традиційному тайському масажі (близько 1 години), потім - масаж за допомогою гарячих трав'яних мішечків. Клієнт лежить на животі, а майстер прикладає розігріті мішечки до різних зон спини. Потім, плавними надавлюючими рухами переходить на зону плеча, лопатки, комірцеву зону і область рук. Знову спускається вниз до області тазу, переходячи на область ніг і стоп. Далі клієнт перевертається і майстер працює з зоною передньої поверхні стегон.

Послідовність прийомів залежить від стану клієнта і тривалості масажу. Ви можете попросити майстра приділити більше уваги областям тіла, в яких ви відчуваєте дискомфорт або больові відчуття.

 

Відчуття

 

Після масажу в тілі відчувається приємне тепло і розслабленість. Рухи стають вільними і легкими. Відчуття, ніби Ви відвідали сауну, але без навантаження на серцево-судинну систему і опіків слизових оболонок, при цьому зберігши бадьорість і активність.

 

Дія масажу:
  • Відновлює центральну нервову систему: покращується сон і емоційний стан, усуваються наслідки стресів;

  • Стимулює і підвищує імунітет;

  • Усуває запальні процеси, м'язові напруги і застійні явища в тканинах тіла;

  • Покращує обмінні процеси і роботу дихальної системи організму;

  • Стимулює діяльність органів і систем в цілому.