Слім масаж (масаж для схуднення)
Інші види масажу
Слім масаж (масаж для схуднення)

Виконання слім масажів доведено в Таїланді до досконалості, як і всі інші види масажів. Під час масажу руки майстра виконують енергійні рухи, якими антицелюлітний крем як би «вбивається» під шкіру.

Цей вид масажу не можна назвати таким, що приносить задоволення під час його проведення. Сама процедура вимагає деякого терпіння з боку відвідувача. Для досягнення заповітної мети - зменшити обсяг свого тіла на кілька сантиметрів доведеться потерпіти і те, що майстри досить активно «поплескують» по ділянках тіла, схильним до целюліту і те, що активний компонент імбир, що входить до складу крему, буде активно зігрівати шкіру і деякий час буде відчуватися печіння.

Масаж починається з положення лежачи на боці, потім - на животі і в кінці процедури клієнта перевертають на спину. Особлива увага приділяється проблемним зонам: талії, животу, стегнам і сідничній області. Також, за бажанням клієнта, можна додати в процедуру ділянки тіла, які потребують додаткової уваги. Слім масаж відмінно тонізує м'язи, створюючи ліфтинговий ефект, збільшує судинну провідність (тобто покращує кровообіг), стимулюючи відтік венозної крові і рух лімфи. Крім вище перерахованого, слім масаж має детокс - ефект, що підсилює обмінні процеси в організмі.

Задоволення Ви отримаєте після курсу масажу, коли доводеться міняти гардероб, бо наявні у вашому розпорядженні речі вже будуть «висіти» на вас. Крем, що застосовується під час масажу, сприяє виведенню токсинів, знищенню надлишкових жирових відкладень. Проходження курсу слім масажу в комплексі з фізичними навантаженнями і раціональним харчуванням забезпечать Вам гарантований позитивний результат.

Тривалість сеансу і курсу масажу

Тривалість слім масажу становить 1 годину. Тривалість і інтенсивність впливу також визначається з урахуванням індивідуальних особливостей клієнта, таких як: тонуса і ламкості судин, вік, тонуса м'язів, нервової провідності, загального стану сполучних тканин.

Якщо Ви дійсно хочете отримати помітний ефект від масажу для схуднення, необхідно пройти хоча б один курс. Зазвичай, слім масаж виконується курсами 10-20 процедур, з періодичністю через 1-2 дня. Курси, як правило, повторюють 2-3 рази на рік.

Тайський масаж проводиться з метою корекції фігури, позбавлення від целюліту.

Ефект масажу:
  • Вирівнює і зменшує підшкірний жировий шар;

  • Стимулює лімфо- і кровообіг;

  • Збільшує інтенсивність обмінних процесів в м'язах і тканинах;

  • Очищає тканини від токсинів і шлаків;

  • Покращує еластичність і пружність шкіри;

  • Повертає шкірі гладкість і здоровий колір.