Ойл масаж + фут масаж (поєднання масажу з маслом та масажу ніг)
Інші види масажу
Ойл масаж + фут масаж (поєднання масажу з маслом та масажу ніг)

Даний вид масажу триває 1,5 години. Він поєднує в собі косметологічний вид масажу - ніжний і розслабляючий масаж тіла з застосуванням натурального масла тайського виробництва з запахом квітки Мок (близько 1 години) і масаж ніг (30 хвилин). Починається сеанс з масажу ніг. Майстер за допомогою пальців рук і спеціальної палички для фут масажу, зробленої з тикового дерева, м'яко і ефективно налагоджує роботу всього організму, впливаючи на біологічно активні точки стопи і гомілки.

Як відомо, на ногах знаходиться більше 60 акупунктурних точок - проекції внутрішніх органів. Завдяки унікальній тайській методиці натискання і масування цих точок, знімається втома і набряклість ніг, нормалізується артеріальний тиск, проходять болі в попереку, м'язах і суглобах, менше мучать артрит і головні болі, зникають безсоння, проблеми з травленням, нездужання, викликані стресом, поліпшуються лімфо і кровообіг, робота внутрішніх органів.

Потім сеанс триває в положенні клієнта лежачи на животі з області спини і плавним переходом до шийно-комірцевої зони і рук.  Далі Вас перевертають на спину і піднімаються довгими легкими прийомами вгору до живота і грудей. Масло має омолоджуючу, антицелюлітну і пом'якшувальну дію на шкіру, сприяє зменшенню кількості розтяжок, розглаженню зморшок, підтяжки і омолодженню шкіри. Масаж має заспокійливу і відновлювальну дію. На цьому етапі починається глибока релаксація.

 Під час сеансу Ви повністю відмовитеся від сьогоденних проблем, отримаєте приємні емоції, думки наповняться новими ідеями. Рекомендуємо для зняття стресу, усунення депресії, хронічної втоми і нормалізації сну.

Після сеансу масажу з маслом Вам не захочеться приймати душ. Приємний запах чарівного квітки Мок буде легким шлейфом супроводжувати Вас ще тривалий час.

Віддавши перевагу даному виду масажу, Ви одночасно отримуєте прекрасний косметичний ефект і оздоровлення всього організму в цілому!